بیمارستان دامپزشکی هامون

معاینه داخلی

در بسیاری موارد در کالبد گشایی اجسام خارجی از قبیل میخ – سیم –منگنه –کلاف نخ - پیچ –پلاستیک - سوزن و سایر اجسام دیده می شود که از مشاهدات شایع در درمانگاهها است.این عارضه معمولا در اثر خوردن جسم خارجی اعم اجسام بوده که در فاصله زمانی متفاوت با آثاری چون ضعف و بی حالی وژولیدگی پر و ضعف بدنی و بی اشتهایی و استفراغ و در صورت عدم درمان نهایتا مرگ را شاهد هستیم.

یک قطعه جوجه شاهین به سن تقریبی 4 ماه با علایم بی اشتهایی – ضعف – استفراغ سبز رنگ و از دست دادن وزن به درمانگاه ارجاع داده شد.پس از معاینه بالینی و تهیه 2 رادیوگراف پشتی شکمی و جانبی اتساع قابل توجهی در قسمت پیش معده مشاهده گردید و با علایم بالینی یرنده و اخذ تاریخچه مبنی بر بستر حاوی کلاف کاموا و پارچه و احتمال بلع ان توسط پرنده افزایش پیدا کرد.

بیمارستان دامپزشکی هامون

بیمارستان دامپزشکی هامون

بیمارستان دامپزشکی دام کوچک هامون با بیش از یک دهه خدمات موثر و رضایت بخش در تربیت ، اصلاح نژاد ، نگهداری و درمان حیوانات‌خانگی آماده ارائه خدمات نوین با جدیدترین تجهیزات پزشکی برپایه دانش روز دامپزشکی و تجربه گذشته می باشد. همچنین خدمات مشاوره آنلاین نیز به خدمات این کلینیک افزوده شده است. با ارائه نظرات سازنده خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

بارکد بیمارستان دامپزشکی هامون

بارکد بیمارستان دامپزشکی هامون

نقشه بیمارستان دامپزشکی هامون

بیمارستان دامپزشکی هامون