بیمارستان دامپزشکی هامون

بخش داخلی بیمارستان دامپزشکی هامون

در اين بخش با استفاده از امكانات تخصصي در كمترين زمان بيماريهاي داخلي سگ-ويا گربه شما تشخيص داده مي شود.
تشخيص و درمان بيماريهاي گوارشي كبد و پانكراس
تشخيص و درمان بيماريهاي پوستي
تشخيص و درمان بيماريهاي قلب و عروق
تشخيص و درمان بيماريهاي كليه و مجاري ادراري
تشخيص و درمان ناباروري و بيماريهاي دستگاه تناسلي
تشخيص و درمان بيمارهاي اندام حركتي و اسكلتي
تشخيص و درمان بيماريهاي غدد درون ريز
تشخيص و درمان سرطان و بيماريهاي ژنتيكي

 

 

معاینه داخلی

در بسیاری موارد در کالبد گشایی اجسام خارجی از قبیل میخ – سیم –منگنه –کلاف نخ - پیچ –پلاستیک - سوزن و سایر اجسام دیده می شود که از مشاهدات شایع در درمانگاهها است.این عارضه معمولا در اثر خوردن جسم خارجی اعم اجسام بوده که در فاصله زمانی متفاوت با آثاری چون ضعف و بی حالی وژولیدگی پر و ضعف بدنی و بی اشتهایی و استفراغ و در صورت عدم درمان نهایتا مرگ را شاهد هستیم.

یک قطعه جوجه شاهین به سن تقریبی 4 ماه با علایم بی اشتهایی – ضعف – استفراغ سبز رنگ و از دست دادن وزن به درمانگاه ارجاع داده شد.پس از معاینه بالینی و تهیه 2 رادیوگراف پشتی شکمی و جانبی اتساع قابل توجهی در قسمت پیش معده مشاهده گردید و با علایم بالینی یرنده و اخذ تاریخچه مبنی بر بستر حاوی کلاف کاموا و پارچه و احتمال بلع ان توسط پرنده افزایش پیدا کرد.

بیمارستان دامپزشکی هامون

داخلی دام کوچک

بیمارستان دامپزشکی هامونبیماری های خودایمن  چهره های متفاوتی از علایم بالینی را در بیماران ایجاد می کند که شامل لاغری ولتارجی ریزش م ها و آلوپشی های کانونی جراحات جلدی

و مخاطی و گوارشی  می باشد.تشخیص بر اساس علایم بالینی نمونه برداری از جراحات جلدی و مخاطی  و انجام ازمایشات هیستوپاتولوژیکی می باشد درمان را اصولا بعد از تشخیص قطعی با داروهای کورتون اغاز می کنند و جهت کاهش دوز  کورتون داروهایی با خاصیت سینرژی تجویز می شود.

بیمارستان دامپزشکی هامون

عفونت چشمی

علل مختلفی باعث ایجاد بیماری  چشمی در گربه ها بخصوص بچه گربه می شود من جمله عوامل باکتریایی و ویروسی البته  کلامیدیا -مایکوپلاسما دو عامل  اصلی در ایجاد بیماری هستند.عوامل دیگر شامل کلسی ویروس -هرپس ویروس هستند که در بچه گربه ها بدلیل ضعف سیستم  ایمنی  بیشتر ایجاد می شود

اما در گربه های بالغ هم بشکل اولیه و هم ثانویه در اثر ضربه محیط آلوده بیماری های خودایمن سرطان ها و بیماری های ویروسی خونی مثل  FIV ,FELV رخ می دهد.

عفونت چشمی,بیمارستان دامپزشکی هامون

عفونت چشمی,بیمارستان دامپزشکی هامون

بیماری های عمومی

در این تصویر بطور ساده و خلاصه بیماری هایی که امکان داره سگ شما رو تهدید کند را به تصویر می کشد 

 

 

 

بیمارستان دامپزشکی هامون

بیمارستان دامپزشکی دام کوچک هامون با بیش از یک دهه خدمات موثر و رضایت بخش در تربیت ، اصلاح نژاد ، نگهداری و درمان حیوانات‌خانگی آماده ارائه خدمات نوین با جدیدترین تجهیزات پزشکی برپایه دانش روز دامپزشکی و تجربه گذشته می باشد. همچنین خدمات مشاوره آنلاین نیز به خدمات این کلینیک افزوده شده است. با ارائه نظرات سازنده خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

بارکد بیمارستان دامپزشکی هامون

بارکد بیمارستان دامپزشکی هامون

نقشه بیمارستان دامپزشکی هامون

بیمارستان دامپزشکی هامون